1. وارد کردن موزیکهای خودتان:

کاتالوگ Spotify در عین حال که بسیار بزرگ است اما کامل نیست. برای رفع این مشکل، شما می توانید موزیک های مورد علاقه  خود را وارد سیستم spotify کنید و حتی آنها را به لیست پخش خود اضافه کنید. در تنظیمات Spotify در قسمت "اضافه کردن منبع " می توانید این کار را انجام دهید و در آن آهنگ های خود را ذخیره کنید.فایل های وارد شده در زیر "فایل های محلی" در پنجره سمت چپ اضافه می شوند. 
ضمنا قابل ذکر است جهت وارد کردن کارت اسپاتیفای باید با ای پی امریکا وارد اکانت شوید و اطلاعات اکانت را به امریکا تغییر دهید و برای مثال از زیپ کد 91766 استفاده کنید

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account

2 . دنبال کردن دوستان:

اگر شما دوستی دارید  که همیشه بهترین موسیقی های جدید را برای اولین بار پیدا می کند و گوش می دهد، شما ممکن است بخواهید آنچه را که آنها گوش میدهند شما نیز گوش دهید.بدین منظور برای پیگیری آنچه که آنها در حال گوش دادن هستند میتوانید آنها را درSpotify دنبال کنید. در پنجره سمت چپ، انتخاب " دنبال کردن" در نزدیکی بالا، سپس "یافتن دوستان". هنگامی که شما شخصی را "دنبال میکنید میتوانید ببینید که آنها در حال گوش دادن به چه موزیکی هستند.

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account

3 . گوش دادن خصوصی:

حال، شما ممکن است نخواهید دوستانتان را در مورد آنچه که گوش میدهید مطلع کنید. به منظور پنهان کردن موقت موزیک هایی که شما در حال گوش دادن به ان هستید می بایست بر روی نام خود کلیک کرده و گزینه "قسمت خصوصی" را انتخاب نمایید.نکته قابل توجه این است که این انتخاب تا زمانی که برنامه را نبندید فعال می ماند.

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account

4 . همکاری کردن در لیست پخش:

موسیقی با دوستان بهتر است. اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر جاده ای بزرگ و طولانی هستید و می خواهید یک لیست پخش مشترک تهیه کنید میتوانید از طریق این برنامه این کار را انجام دهید.بدین منظور می توانید پس از ایجاد یک لیست پخش، بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه " همکاری لیست پخش " را انتخاب کنید. سپس یک لینک به دوستان خود ارسال می کنید، و آنها قادر خواهند به این لیست آهنگ های خود را اضافه کنند.

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account

5 . جستجو:
برای جستجو در Spotify می توانید از ابزار های محدود کردن و پالایش نتایج به دست آمده استفاده کنید. به عنوان مثال، برای جستجوی مدونا 1983 شما میتوانید "سال 1983 مدونا" را جستجو کنید. بنابراین شما می توانید جستجو برای طیف وسیع تری از زمان نیز انجام دهید، مثل: "سنگ نورد سال: 1965-1972". دیگر اصلاح شامل "آلبوم"، "هنرمند" و "سبک" می باشد. برای مثال: "آلبوم: عشق هنرمند: کالت" تنها آهنگ از کالت با نام "عشق" را می یابد. 

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account
6 . انتقال به موبایل:
مسلما شما نمی خواهید لپ تاپ خود را به ماشین ببرید برای گوش دادن به آهنگ. اگر شما از اکانت پریمیوم Spotify استفاده کنید می توانید آهنگ های خود را در Android، iOS یا ویندوز دستگاه تلفن خود اجرا کنید.

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account

7 . همخوانی:
نسخه دسکتاپ Spotify برنامه هایی مخصوص به خود دارد. اگر شما گزینه "برنامه یاب"  را انتخاب کنید و سپس  برنامه TuneWiki را یافته  و اضافه کنید، شما قادر خواهید تا  اشعار موزیک ها را همزمان با آهنگ مشاهده کنید .

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account
8 . پیگیری علایق:
spotify به شما اطلاعات آماری در مورد هنرمندان مورد علاقه تان را می دهد. اگر شما در spotify ثبت نام کنید می توانید گرینه "Scrobble به Last.fm" را از جعبه زیر تنظیمات انتخاب کرده و جزئیات خود را وارد کنید و از آن پس این برنامه تمامی آهنگ هایی که شما گوش میکنید را پیگیری و ثبت میکند و به صورت جداول آماری ذخیره می کند.

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account
9 . لینک به بخشی از اهنگ:
شما در spotify  قادر هستید هر قسمت از آهنگ که مورد علاقه تان است بر اساس زمان جدا کرده و به ایمیل خود یا دوستانتان بفرستید تا از طریق لینک به ان گوش کنید.

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account
10 . کنترل صدا:
برای تغییر صدا کلید ctrl  در ویندوز (cmd در mac) را نگه دارید وهمزمان کلید بالا یا پایین بر روی صفحه کلید خود را بزنید. به تغییر حجم Spotify در است. برای بیصدا کردن پخش، کلید های SHIFT CTRL و پایین را بزنید .

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account

11 . تبدیل شدن به رادیو:

گاهی اوقات هست که شما نمی دانید که مایل به گوش دادن چه موزیکی هستید. وقتی که این اتفاق برای شما افتاد گزینه رادیو را از پنل سمت چپ انتخاب کنید ،سپس با "ایجاد یک ایستگاه جدید" و انتخاب یک هنرمند، آلبوم، و یا لیست پخش Spotify آهنگ های مشابه را از کتابخانه خود بر اساس انتخاب شما اجرا می کند.

spotify فروش کارت های اکانت spotify premium account

12 .گوش دادن بدون خلل:
مقدار زیادی از آلبوم ها طوری طراحی شده اند که باید به صورت میکس و یکنواخت شنیده شوند بنابراین در ارتقاء اخیر Spotify قابلیت از بین بردن فاصله بین شیارها زمانی را در حالتی که شما در حال گوش دادن به آهنگ هستید ایجاد کرده است. این قابلیت به صورت پیش فرض فعال است. برای چک کردن این موضوع میتوانید در منو تنظیمات Spotify  تیک گزینه "فاقد خلل پخش" را مشاهده کنید. 


13 . گوش دادن آنلاین:
گاهی اوقات ممکن است شما نتوانید ورژن دسکتاپ بنا به دلایلی (امنیت یا عدم دسترسی) را دانلود کنید. در این مواقع میتوانید به راحتی میتوانید از وب سایت Spotify بدون نیاز به دانلود برنامه خاص دیگر استفاده کنید.

14 . ادغام با فایرفاکس
پلاگین جستجوی Spotify یکی از پلاگین های مورد علاقه ما است. این پلاگین به کاربر این امکان را میدهد تا مستقیما از مرورگر خود موسیقی مورد نظرش را جستجو کند. بدین منظور پس از دانلود پلاگین به راحتی با کلیک راست میتوانید جستجو در spotify  را انتخاب و آغاز کنید.


15 . لیست پخش سریع
برای مثال شما آهنگ مورد نظرتان را در spotify یافته اید و می توانید با نگه داشتن ctrl و سپس کلیک بر روی آهنگ های مورد نظظرتان آنها را انتخاب کنبد و سپس می توانید انها را با گزینه save to ,new playlist”" به لیست مورد نظر خود بیفزایید.

16 . بخندید:
همه محتوای Spotify موسیقی نیست. یک دسته کمدی خوب نیزدر لیست خدمات spotify وجود دارد. از آنجا، شما می توانید به دنبال کمدی یا کمدین محبوب خود باشید و حتی بهترین جوک ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

17 . میزبان یک گروه باشید:
اگر شما می خواهید کمی بیشتر تجربیات گوش دادن موسیقی داشته باشید و از افراد واقعی در این مورد نظر بپرسید ، Spotify در برنامه Soundrop یک ابزار فوق العاده برای شما خواهد بود.

18 . زبان بیاموزید:
با استفاده از اپلیکیشن زبان spotify  یادگیری یک زبان جدید الزاما نباید مشکل باشد . این اپلیکیشن به کاربران 24 درس در زبان های متفاوت همانند کره ای و سومالیایی را داراست.

19 . شو ببینید:
شاید شما هم شنیده باشید که برخی از نوازندگان و خوانندگان کاملا با مقدار پولی که Spotify به آنها می پردازد خوشحال نیستند. بهترین راه برای حمایت از گروههای موسیقی مورد علاقه خود این است که با خرید کالا و یا رفتن در تورها آنها را مشاهده کنید. Spotify با کمک Songkick، به شما خواهد گفت که چه زمانی نوازندگان و خوانندگان مورد علاقه شما در شهر شما اجرا دارند و به شما کمک کند تا برای کنسرت ها و برنامه های آنان بلیط تهیه کنید.

20 . پیدا کردن دوست جدید:
در نهایت، اگر شما به دنبال یک شخص خاص برای به اشتراک گذاشتن هدفون خود هستید به کمک Tastebuds.fm Spotifyمیتوانید افرادی با سلیقه موسیقیایی مشابه را بیابید و با آنها ارتباط دوستانه برقرار کنید و یا لیست موسیقی مشترک بسازید.


    نظرات بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

نام

ایمیل

نظر


جستجو

آخرین آموزش ها

آخرین نظرات